Agencja pracy tymczasowej WTG Warszawa

Praca tymczasowa jest usługą, która polega na oddelegowaniu do pracodawcy personelu na czas realizacji dodatkowych zadań.

Work Temps Group zajmuje się tą kwestią kompleksowo. Dla naszego Klienta przeprowadzamy rekrutację i zajmujemy się obsługą administracyjną pracowników. Naszym priorytetem jest optymalizacja kosztów zatrudnienia, dzięki zaoferowaniu możliwości elastycznych form zatrudnienia pracowników, którzy będą odpowiedni na poszukiwane przez pracodawców stanowiska.

Jako agencja pracy tymczasowej pomogliśmy już wielu naszym Klientom w sytuacjach, w których poszukiwali pracowników do pracy tymczasowej. Siedziba Work Temps Group znajduje się w Warszawie. Jeżeli szukacie Państwo wsparcia i agencji, która pomoże w kwestii poszukiwania pracownika tymczasowego, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Agencja pracy tymczasowej WTG Warszawa zaprasza!

Nasza agencja pracy tymczasowej jest jednym niewielu podmiotów działających na terenie Warszawy, które wypracowały efektywny system obsługi. Dzięki temu, możemy Państwu zaoferować usługi związane z obsługą kadr i płac na najwyższym poziomie. Działamy dynamicznie, skutecznie i rzetelnie, a oferowane przez nas warunki współpracy są jednymi z najatrakcyjniejszych w branży. Agencja pracy tymczasowej WTG to bezwzględny profesjonalizm, niezbędny we firmie świadczącej outsourcing kadr i płac.

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przy użyciu formularza znajdującego się na stronie. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaproponujemy rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt