Pogotowie kadrowe 24h

Work Temps Group to zespół doświadczonych specjalistów, którzy świadczą usługi w zakresie zadań w obszarach kadrowo – płacowych. Do naszych usług należą m.in. outsourcing kadr i płac, kadry i płace online, pogotowie kadrowe 24 h, a także kompleksowa obsługa tego zagadnienia w Państwa firmie w różnych aspektach.

Sporządzamy listy płac, przygotowujemy deklaracje ZUS, US, PFRON

Wykonujemy audyt kadrowo – płacowy, a w sytuacjach awaryjnych oferujemy pogotowie kadrowe działające całą dobę. Jako agencja pracy tymczasowej, jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutację pracownika i zająć się wszystkimi kwestiami administracyjnymi. Działamy szybko, skutecznie i zapewniamy satysfakcjonujące warunki współpracy.

Dodatkowo, możemy zaoferować Państwu szkolenia z zagadnień, takich jak: team building, interskills, czy budowania wizerunku firmy.

Obsługa kadrowo – płacowa proponowana przez naszą firmę znajdującą się w Warszawie, to najwyższy poziom usług świadczonych przez specjalistów, dla specjalistów.

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia kadrowego 24h

Proponowane przez nas pogotowie kadrowe to propozycja dedykowana dla wszystkich firm, które z przyczyn niezależnych zmagają się deficytem pracowników. W ramach tej usługi nasza agencja dostarcza do Państwa firmy wyszkolonych, kompetentnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy do czasu uzupełnienia braków kadrowych wykonują powierzone zadania. Pogotowie kadrowe 24 h pozwala uniknąć wielu niekorzystnych sytuacji, takich jak zatrzymanie linii produkcyjnej z powodu absencji pracowników. Dzięki naszej pomocy, Państwa firma będzie zawsze funkcjonować we właściwy sposób.

Zapraszamy Państwa do kontaktu bezpośredniego, w siedzibie naszej firmy, telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie.

Kontakt